HD Film izleme kanalımızda 550 bulunmaktadır.

Türk Lokumu izle Full HD 2016

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Türk Lokumu izle Full HD 2016

2016 türk yapımı Türk Lokumu filmin de Metin Yıldız,Oya Aydoğan,Mustafa Topaloğlu,Tuğba Ekinci,Alper Rende oynamakta türk yapımı komedi filmleri içerisinde adının anılacagı keyif ile izliyeceğiniz güzel bir tük yapımı komedi filmi.Film de Anadolu’da bir devlet okulunda okuyan, çekingen, efendi ve derslerinde çok başarılı bir öğrenci olan Niyazi İstanbul’daki bir Amerikan kolejinden burs teklifi alır. Teklifi yapan okul üdürünün hedefi, akademik anlamda çok zayıf olan okulun başarısını biraz olsun artırmaktır. Niyazi, babası Emin Efendi’nin de izniyle İstanbul’a gider. Ancak bu kolej tanıdığı bildiği yerlere hiç benzememektedir. Sürekli parti yapan, eğlenen öğrencilerin arasında Niyazi de bambaşka bir kişiye dönüşmeye başlar.
Türk Lokumu izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için çok teşekkürler. Full Film izleme adına en kaliteli ve en rahat bir şekilde partlı veya tek parça olarak donmadan kesintisiz izleyebilirsiniz.

Her türlü sorun karşısında yanınızda olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Her hangi bir durum ile karşılaşırsanız bunları bize yorum yaparak bildirebilirsiniz.

Film hakkında ki görüşlerinizi bizimle lütfen paylaşın diğer izleyicilerimiz yorumlarınızdan yola çıkarak bu filmi izleyip izlemeyeceklerine karar verdiklerine unutmayın.

Sitemize en büyük katkınız yorumlarınızdır ve kaliteli bir şekilde Türk Lokumu türkçe izleten bir site olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Sizlerde bir teşekkürü çok görmeyin. HDFilmkanali.org full hd seyirler diler.

Etiketler: Türk Lokumu izle,Türk Lokumu full izle,Türk Lokumu hd izle,Türk Lokumu filmini izle,Türk Lokumu tek parça izle,Türk Lokumu türkçe izle,Türk Lokumu 2016 izle

Tür: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2016-TÜRKİYE

IMDB Puanı: 0,0

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Metin Yıldız , Oya Aydoğan , Mustafa Topaloğlu , Tuğba Ekinci , Alper Rende

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?